A ty? Czy przetrwasz?

Aktualności: Budowa ^^
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Autor Wątek: Regulamin  (Przeczytany 1239 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Blacky Moon

  • VIP - master of masters (Admin)
  • Zaawansowany użytkownik
  • ***************
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja +1/-0
    • Zobacz profil
Regulamin
« dnia: Marzec 18, 2014, 20:05:50 »
Zasady ogólne:

1. Nie można mieć więcej niż jedno konto.
2. Gdy nie napiszesz żadnego posta od chwili zapisu przez 10 dni twoje konto zostanie usunięte przez administrację.
3. Jeśli Twoja postać jest w ciąży, to szukaj kogoś kto by mógł pokierować Twoim potomstwem.
4. Gdy nie będziesz się logował przez 20 dni, bez ostrzeżenia, że Cię nie będzie, Twoje konto zostanie usunięte przez administrację.
5. Po ukończeniu 2 lat, młode dorastają.
6. Zwierzę umiera w wieku ok. 10-15 lat. Po śmierci można założyć nowe konto i grać od początku.
7. Podczas nieobecności nie można zaatakować drugiej osoby. Atakuje się w trybie niedokonanym, a admini stwierdzają czy atak się udał.
8. Kłótnie będą rozwiązywane przez administrację, można przez to dostać karę!
9. Jakiekolwiek problemy zgłaszaj administracji.
10. Nie kierujemy się zasadą "Administracja i modzi zawsze mają rację" - każdy może się pomylić. Kiedy zauważysz pomyłkę pisz na PW.
11. Jeśli wpadniesz na jakiś pomysł i admin lub mod napiszę że go zrealizuje to nie znaczy że zrobi to następnego dnia. Bądź cierpliwy, administracja i modzi to też ludzie, hmm... a może raczej zwierzaki?
12. Pamiętaj, że wypada od czasu do czasu pokazać się w fabule. Niektórzy czekają, aż twoja postać gdzieś pójdzie, bo mają do niej jakąś sprawę.
Zasady dot. konstrukcji wiadomości:

1. Jeśli gdzieś wchodzisz musisz napisać "weszłam/wszedłem", a jak wychodzisz "wyszłam/wyszedłem".
2. Nie możesz wejść i wyjść w jednym poście.
3. Nie możesz być w dwóch miejscach na raz! (Chyba, że posiadasz taką moc.)
4. Nie spamuj ---> nie ma za to kar, ale staraj się ograniczać spamy.
5. Jeśli piszesz co robi ktoś inny nie posiadający konta pisz kursywą.
6. Jeśli piszesz co robi Twoja postać nie zwiększaj ani nie akcentuj swojej wiadomości! (np. przez pogrubianie itp.).
7. Zauważ że pisanie "Weszłam/wszedłem" i zaraz w następnym poście "Wyszłam/wyszedłem" jest po prostu bez sensu. To zwykłe nabijanie wiadomości. Postaraj się że jeśli już gdzieś idziesz to napisz że coś robisz itp.
8. Jeśli w poście, gdzie piszesz, co robi Twoja postać, chcesz dodać coś od siebie, piszesz to pod poziomą kreską.

Zasady dot. jaskiń:

1. Każdemu przy zapisie przydziela się własną jaskinię.
2. W Twojej jaskini (odpowiednim temacie), możesz umieścić zdjęcia przedstawiające jej wygląd.
3. W jaskini nie ma typowo ludzkich pomieszczeń (kuchnia, łazienka itp., dlatego też nie możesz umieszczać tego typu zdjęć.
4. Pary mogą mieszkać w jednej jaskini (w tym przypadku, jeden ze zwierząt powinien napisać do administracji, która usunie jedną z jaskiń).
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2014, 17:47:47 wysłana przez Hatsune Miku »

Offline Uprisingger

  • Wojownik - początkujący
  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Regulamin
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 04, 2014, 16:12:53 »
(w tym przypadku, jeden z wilków powinien napisać do administracji, która usunie jedną z jaskiń).[/right]

Wilków? o_O

Offline Arrow

  • Wojownik - początkujący
  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Regulamin
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 04, 2014, 21:44:53 »
Bo to chyba z Lobo skopiowane...xD Też zauważyłam, ale mi się pisać nie chciało...xD

Offline Hatsune Miku

  • VIP - master of masters (Admin)
  • Zaawansowany użytkownik
  • ***************
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: Regulamin
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 05, 2014, 17:47:21 »
Nie z lobo -,- Po prostu z innego forum i nie zauważyłam v_v'

Haha xd. Z Lobo -,-

 

BloQcs design by Bloc
SMF 2.0.6 | SMF © 2013, Simple Machines
Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
weganizm homofriends tb dlawtajemniczonych blume-treu